Jeffrey Alexander 519-96DBAC Delgado Pull, Copper
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
From the Manufacturer Size Options:Small, Finish Options:Dark Brushed Antique Copper, Center to Center:3.78' (96mm) Centers Zinc Die Cast Cabinet Pull (drawer handle). Packaged with two 8/32' X 1' screws.
  • Center to Center: 3.78" - Length: 4.25"